Priateľ a tréner v jednom – hodinky GARMIN

03.10.2017 v kategórii Hodinky

V zdravom tele zdravý duch. Posledné mesiace, roky svet zaplavilo zdravé stravovanie, šport, zdravá samospráva. Nieže by na tom bolo niečo zlé, práveže naopak. Ku samotnému športovaniu patrí aj vhodná obuv, oblečenie -  najmä v prichádzajúcich chladných dňoch. Čerešničkou na torte, aby ste okrem podania dobrého výkonu aj dobre vyzerali, sú hodinky, ktoré neslúžia ako šperk, ale ako skvelý pomocník.

Správne hodinky na športovanie, beh by mali spĺňať určité kritériá. Mali by nás motivovať pri splnení cieľa, mali by byť nad nami ako „dozor“, ktorý stojí nad efektívnosťou cvičenia a nakoniec , mali by zaznamenávať náš výkon. Ktoré hodinky spĺňajú všetky tieto tri kritériá a omnoho viac?

GARMIN FORERUNNER (010-03717-52):

Hodinky Garmin Forerunner môžeme nazvať aj ako „múdre“ hodinky. Ide o druh sporttester, pri ktorých nemusíte byť vrcholovým bežcom. Sú aj pre tých, ktorí beh majú ako svoje hobby, behávajú rekreačne a chcú mať prehľad o svojich pohybových aktivitách. Športové hodinky Garmin Forerunner slúžia aj ako osobný tréner a prichádzajú s množstvom vylepšeniami. Ich veľkou výhodou je veľký displej, ktorý oproti iným je až o 40% väčší. Ďalej je to vylepšená baterka, ktorej výdrž v tréningovom režime je až 16hod a v režime hodiniek 5 týždňov. Sporttester Forerunner značky Garmin sú dodávané so snímačom tepu, čo znamená, že tempo vašej aktivity sa prispôsobí na základe vášho tréningového cieľa. Ľahko sa prepoja s mobilným telefónom, či už s Adroid alebo iOS. V preklade to znamená, že na ich displeji môžete vidieť prichádzajúce hovory, sms správy až po emaily.

Fitness hodinky Garmin obsahujú akcelometer. Avšak netreba si to mýliť s tým, že majú dotykový displej. Ten má 180pix. Baterka funguje na dobíjanie Li-lon. Sú úplne ľahučké – 40,7g. Garmin Furerunner sú odolné voči vibráciám a fungujú aj v extrémnych stupňoch, či už v mínusových (-20°C) alebo plusových (+60°C). Vodeodolnosť siaha do 5ATM. Zaznamenávajú trasu, snímajú rýchlosť a obsahujú aj GPS.

Či ste už aktívnym bežcom, začínajúcim alebo premýšľajúc o začatí a chcete mať to správne vybavenie, či zlepšiť si ho, fitness hodinky značky Garmin Forerunner sú tou správnou voľbou.