Nájsť krásu a jednoduchosť je umenie. Cluse hodinky vám však dokážu, že sa to dá

09.02.2018 v kategórii Hodinky

Dámske hodinky a šperky značky Cluse sa nesú v hesle: „v jednoduchosti je krása“. Príbeh  každého tohto doplnku je o ľuďoch, ktorí práve v detailoch, v spomínanej jednoduchosti nachádzajú to výnimočné, nezabudnuteľné. Náramkové hodinky sú vyrábané s eleganciou a nadčasovosťou. Výrobcovia týchto skvostov chcú upozorniť na veci, ktoré sú v živote naozaj dôležité. Nechcú len označiť čas, chcú definovať naše najlepšie spomienky, momenty. Hodinky Cluse inšpirujú ženy, aby sa nebáli ukázať, kým naozaj sú.

Samotná značka Cluce je naozajstným fenoménom. Predáva sa po celom svete a získala si najmä srdcia sebavedomých žien. Jej príbeh sa začal písať v roku 2013. Ateliér Cluse sa nachádza v Amsterdame, v Holandsku, kde ich vyrábajú s pozornosťou a najmä so zameraním na materiál, štýl a kvalitu, na ktorú si nedajú dopustiť. Dvaja podnikatelia Ed a Rudyard nechceli byť len klasickými maloobchodníkmi. Chceli sa v niečom líšiť, byť jedineční. Dámske náramkové hodinky Cluse sú plné drobných odkazov na šarm, pôvabnosť a zmyselnosť. A čím vlastne sa tak veľmi odlišujú od ostatných? Je to bezodná kreativita, s akou sú schopné vyskladať jednotlivé prvky. S modelmi tejto značky môžete byť výrazná i nenápadná, zvodná i decentná.

CLUSE LA BOHEME CL18421
Hodinky Cluse LA Bohéme CL18421 sú navrhnuté pre skutočné bohyne. Sú navrhnuté pre ženy, ktoré sa zaujímajú o štýl, svoj život a nesú sa ulicami. Hodinky sú ideálnym doplnkom pre všetky tie, ktoré uprednostňujú analógové a guľaté hodinky. Puzdro má 7mm a je vyrobené z kvalitnej ocele. Fungujú na základe kvalitného quartz strojčeka. Celý ciferník chráni minerálne sklíčko, ktoré je odolné voči škrabancom a pádom. Dámske náramkové hodinky Cluse LA Bohéme CL18421 sú zlatej farbe, s bielym ciferníkom. Remienok je z kože a jeho dĺžka sa dá ľahko upraviť.

CLUSE LA VEDETTE CL50010
Hodinky Cluse kvôli ich nadčasovému a minimalistickému dizajnu si zamilovali ženy po celom svete. Sofistikovaná krása hodiniek pristane každej žene. Náramkové hodinky Cluse La Vedette CL50010 sú inšpirované štýlom módnych ikon z minulého storočia. Dodajú francúzsky šmrnc každemu outfitu. Hodinky majú malý biely ciferník s priemerom 2,4 mm a hrúbkou 0,7 cm, ohraničené nerezovou oceľou sfarbením ružového zlata. Ciferník je chránený minerálnym sklíčkom. Remienok je ružovej farby. Vďaka ich jednoduchému mechanizmu je veľmi ľahké ich vymeniť. Jeho šírka je 1,2 cm a dĺžka 20cm. Náramkové hodinky poháňa japonský strojček Miyota.

Ak patríte medzi tých, čo v jednoduchosti vidia krásu, obľubujú čisté línie, môžete nám veriť, že Cluce hodinky, sú tou správnou voľbou. Tak neváhajte a vyberte si z našej ponuky tie VAŠE.