Hodinky, ktoré s Vami držia krok

07.11.2017 v kategórii Hodinky

Nie každý sa riadi heslom: „nová príležitosť, nový šperk“. Niekto sa skôr pozerá na ekonomickú stránku, než na „blaho svojich očí“ a na svojom zápästí rád nosí svoje obľúbenkyne. Hodinky, ktoré sú s ním v dobrom aj zlom, v zdravý aj v chorobe. Niečo ako keď si dvaja zamilovaný povedia „Áno“, ale bez toho večného komandovania jeden druhého. Jednoducho, so svojím miláčikom, len pekné chvíle.


Veď s kým iným viete komunikovať aj bez slov, len prostredníctvom pohľadu, kedy sa vaše ručičky a oči stretnú. Kto iný chápe, že budete niekde meškať, ale s radosťou vám pripomenie, že už je čas ísť. Kto iný vás bude budiť každé ráno, aby ste si užili ďalší nezabudnuteľný deň, i keď sa na prvý pohľad môže zdať tak obyčajný.


Avšak rovnako ako si vyberáte partnera, aj hodinky Vás musia na prvý pohľad upútať. Musíte si pri nich povedať, že vám za to stoja, prežiť s nimi tie dlhé, ničím nerušené chvíle. Náramkové hodinky, ktoré sa budú hodiť tak ako na ples, či poradu v práci, tak aj na športové akcie či posedenie v piatok večer s priateľmi.

Pre neho:
EMPORIO ARMANI AR1878
Náramkové hodinky značky Emporio Armani AR1878 sú pre mužov, ktorí milujú život a berú ho z akým si nadhľadom. Púzdro hodiniek je z kvalitnej nehrdzavej ocele striebornej farby a má okruhlý tvar, s priemerom 43mm. Ide o klasický typ hodiniek, na prvý pohľad ničím zvláštny, no vyžarujúci akýsi chtíč po všetkom. Vďaka ich klasickému výzoru sa hodia na každú príležitosť. Remienok hodiniek je hnedej farby, vyrobený z kože, s oceľovou prackou. Hodinky Emporio Armani AR1878 sú vybavené dátumovkou, chronografom. Sú chránené minerálnym sklíčkom, ktoré je odolnejšie voči škrabancom. Fungujú na základe Quartz strojčeka a ich vodotesnosť je 5ATM.

Pre ňu:
MICHAEL KORS Runway MK3179
Hodinky Michael Kors Runway MK31779 sú ozdobou našich každodenných outfitov. Navrhnuté tak, aby nikdy nevyšli z módy, aby boli unikátne a nadčasové. Aby žena, ktorá ich bude nosiť, sa mohla nimi pýšiť na každej spoločenskej udalosti, od plesu až po obedňajšiu kávičku s kamarátkami. Náramkové hodinky sú analógového typu, vyrobené z nerezovej ocele v zlatej farbe. Ciferník je okruhlého tvaru, ktorý je rovnako zlatej farby a má priemer 41mm. Hrúbka púzdra je 8mm. Masívny remienok, ktorý sa krásne vyníma na ženskej ruke, je zlatistej farby. Majú základné funkcie, fungujú na základe Quartz strojčeka a chráni ich minerálne sklíčko, ktoré je odolnejšie voči škrabancom. Vodeodolnosť siaha do 50 metrov.

Tak ak neviete: Kto? Čo? Ktoré? hodinky s vami budú držať krok, ktoré vás nesklamú v žiadnej situácii a budete s nimi jedno telo, jedna duša, nahliadnite do našej ponuky. U nás na Hodinkar.sk, si každý príde na svoje.