Ako rozpoznať falošné ARMANI

04.05.2017 v kategórii Hodinky

Ako rozpoznať falošné hodinky EMPORIO ARMANI

Pomôžeme Vám zorientovať sa. Nie je žiadnym tajomstvom, bez akejkoľvek urážky, ale prvá najčastejšia otázka ktorou sa na nás zákazníci obrátia je smerovaná na originalitu našich ponúkaných modelov hodiniek. Evidentne majú falošné hodinky obrovský trh, ale pre jeden internetový obchod, ktorý ponúka hodinky, je najväčším pokladom dôvera, a práve preto nemôžeme dovoliť, aby sa na nás vrhol čo i len maličký tieň nedôvery v súvislosti s hocijakým pochybným riešením!

orignálne hodinky armani


Azda najlepšie by v skutočnosti bolo, ak by sme k tomuto príspevku získali jedny falošné Armani hodinky, avšak nakoľko sme transparentná spoločnosť registrujúca a rešpektujúca zákony, nie sme zástancami čierneho trhu, a preto falošné hodinky na našej webovej stránke Hodinkar.sk nemajú svoje miesto. Pracujeme jedine s originálnymi výrobkami.

Na zistenie originality výrobku ARMANI Vám ukážeme na čo treba dávať pozor pri jeho zakúpení. Ako príklad uvedieme model EMPORIO ARMANI Ceramica AR1400.

armani hodinky original

Lacné čínske imitácie sú typické tým, že sú často tvorené neupravenými, nerovnými a hrubými časťami, no najväčším rozpoznateľným znakom je chýbajúce logo ARMANI. V prípade ak by logo bolo aj súčasťou, nie je detailne vypracované podľa potreby.

originalne armani hodinky


Na originálnom modeli ARMANI sa čísla na ciferníku nikdy neprekrývajú a sú stabilné. Logo je detailne vypracované a nápis je viac miernejší.

ceramica armani hodinky

Nápisy a logá na zadných stranách falošných hodiniek sú prehnane veľké a samozrejme chýba na nich aj 6 ciferné sériové číslo. (V prípade niektorých starších modelov, je na zadnej strane uvedené iba referenčné číslo, ale v každom prípade číslo na hodinkách musí byť uvedené!).

ceierne armani hodinky

Na originálnej pracke je tiež rozpoznateľné gravírované logo EMPORIO ARMANI na ľavej strane hodiniek, kým na pravej strane nám k rozpoznaniu pomôže nápis STAINLESS STEEL.

panske armani originalita

V každom prípade od predajcu žiadajme originálnu krabičku, príručku pre používateľa a štítok o originalite ( CERTIFICATO DI AUTENTICITÁ ). Samozrejme ak tieto dodatky chýbajú, značia viac o nepravosti hodiniek než u tých, u ktorých by boli pribalené. Už aj spomínaný štítok býva zväčša imitovaný, nepravý nakoľko číslo na štítku žiaľ nie je totožné s číslom na zadnej strane hodiniek. Nepravý štítok je z lacnejšieho materiálu, často zažltnutý a tlač je tiež slabá alebo sa leskne. Pravá textúra je oveľa kvalitnejšia!

V každom prípade nie každá séria obsahuje tvrdú krabicu, ako sa o tom môžete presvedčiť aj na nižšie uvedenom obrázku. Kým je napríklad séria hodiniek Ceramica vybavená všetkými potrebnými dodatkami vrátane tvrdej krabice, tak farebné hodinky Classic Ar105X prichádzajú v trochu „ochudobnenej“ výbave, ale aspoň súčasťou všetkých spomenutých výrobkov je gravírované referenčné číslo na zadnej strane hodiniek a 6 ciferný kód potvrdzujúci originalitu výrobku.

certifikat originality armani


Je veľmi dôležité aby sme objednávali od dôveryhodných zdrojov, skutočných spoločností, ktorých minulosť sa dá aj dnes odsledovať, ktorí majú odborné skúsenosti alebo ktorí bezpodmienečne poskytujú originálne výrobky. Ak sa niektorá ponuka zdá byť priveľmi dobrá, pravdepodobne nebude pravdivá. Nemusí každý pobehovať s top luxusnými modelmi na zápästí, keď už za pár desiatok, stoviek eur môžeme získať vysoko kvalitné modely ako napr. CASIO, GANT, DANIEL WELLINGTON a pod. Nepodnikajme rizikové a veľakrát zbytočné kroky kvôli pochybným tovarom!
Koľko modelov, toľko rôznych metód na odhalenie falošných tovarov, ale ak sme s horeuvedenými informáciami dokázali pomôcť aspoň jednému z vás, tak určite nebolo zbytočné venovať danej téme aj takýto dlhší post.