Facebook hodinkar
Doprava už od 2.95 €. Osobný odber v Nitre ZADARMO.

Univerzálny Daniel Wellington

Hodinky „do voza i do koča“. Aj tak sa dá hovoriť o hodinkách od značky Daniel Wellington. Elegantné, športové, jednoduché aj niečím výnimočné a iné. Jednoducho, každý sa v nich nájde. Či už na večer s priateľmi, na pracovné stretnutie alebo len na uspokojenie nášho chtíču.

Kto by to bol povedal, že na ceste po ceste, uzrú svetlo sveta hodinky Daniel Wellington, ktoré vyplnili dieru na svetom trhu. Na svojich cestách Filip Tysander spoznal chlapíka, ktorý za každý okolností bol nóbl, gentleman, no napriek všetkému uvoľnený, žijúci bezstarostný život. Neznámy muž nebol nikto iný ako Daniel Wellington, ktorý sa stal veľkou inšpiráciou pre zakladateľa švédskej značky. Svoje náramkové hodinky rád nosil na zastaraných, ničím zaujímavých popruhoch NATO. Práve štýl, ktorý prezentoval Wellington, štýl preppy sa stal gro pre celú značku.

Teraz už svetová značka Daniel Wellington, sa zameriava na luxusné dámske a pánske hodinky, vyznačujúc sa nadčasovosťou, nenúteným štýlom. Ohúria všetkých tých, ktorí sa riadia heslom „v jednoduchosti je krása“. Remienky hodiniek sú vyrobené z koženého alebo textilného materiálu, vo viacerých farbách. Takým bonusom čo sa ich týka, je jednoduchá výmena, kedy si môžete remienka meniť ako vy uznáte za vhodné. Ciferník doplnku, ktorý zdobí vaše zápästie je z chirurgickej ocele, s minerálnym sklíčkom, pre ktorý je charakteristická vyššia odolnosť voči poškrabaniu a poškodeniu. Ciferník rovnako môže byť pozlatený alebo zdobený jemnými kamienkami - značky Swarovski. Hodinky fungujú na základe batériového strojčeka Quartz.

Aj keď sú zaradené medzi pánske či dámske, sú vhodné pre obe pohlavia rovnako, nakoľko nenájdete medzi nimi žiaden rozdiel. A ktoré odporúčame my?

Daniel Wellington – Classic St. Mawes 0106DW:

Dizajnovo typické hodinky od značky Daniel Wellington sú venované pánom, ktorí preferujú klasiku. Jednoduché línie, elegantný vzhľad, vhodné rovnako pre pánov ako aj pre dámy. Ako sme spomínali vyššie ciferník sa ukrýva pod minerálnym sklíčkom, je vyrobený z chirurgickej ocele. Remienok hnedej farby sa zapína za pomoci zlatej pracky. Vodeodolnosť je len  3ATM (30m), preto sa neodporúča kontakt s vodou.

Daniel Wellington – Classic Canterbury 0202DW:

Ďalšie hodinky typické pre značku Daniel Wellington. Od prvých sa však líšia materiálom remienka, ktorý je vyrobený z textilného materiálu a zaraďujú sa do kategórie – športové. Ciferník a sklíčko je rovnako ako pri Classic St. Mawes vyrobený z chirurgickej ocele, s minerálnym sklíčkom.

Dámy ale aj páni. Skvosty Daniel Wellington ukážu kto naozaj ste. Odzrkadlia Vašu osobnosť, Váš štýl. Vyberte si tie svoje na hodinkar.sk a ukážte sa SVETU.

Odpovedať

Všetky polia sú povinné

Meno
E-mail: (nebude zverejnený)
Komentár: